Де завантажити Adobe Flash Player 64 bit

Увага! З 12 Січня 2021 року компанія Adobe припинила підтримку Adobe Flash Player. У зв'язку з цим можливо, що ваш браузер перестане відкривати ігри, анімації, відео та іншої флеш-контент. Ознайомтеся з тим, як можна замінити флеш-плеєр, як тепер грати у флеш-ігри і користуватися соцмережами, який браузер використовувати для перегляду флешу та іншими актуальними питаннями.

Для того, щоб завантажити флеш-плеєр для 64-бітної системи і / або 64-бітного браузера вам потрібно зайти на цю сторінку, обрати необхідну систему, перейти на сторінку завантаження Adobe Flash Player для обраної операційної системи і завантажити інсталятор для необхідного браузера. Уважно читайте опис посилань для скачування — це є запорукою того, що ви скачаєте потрібну версію.

Всі установники Adobe Flash Player викладені на нашому сайті є універсальними — після скачування і запуску вони аналізують вашу систему і самі визначають її параметри, а потім завантажують потрібний флеш плеєр. Для 32-бітної системи вони завантажать 32-бітний установник, а для 64-бітної - 64-бітний.

Скачати Adobe Flash Player (64-біт)

Коментарі

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов’язкові поля позначено *