Скачати Adobe Flash Player

На цій сторінці можна вибрати необхідну вам версію Adobe Flash Player. Нижче наведені посилання на сторінки завантаження флеш-плеєра для різних операційних систем.

Оберіть потрібну і перейдіть за посиланням де будуть надані дистрибутиви модулів і плагінів для конкретних браузерів, а також інші рішення, що дозволяють використовувати Flash Player на тій чи іншій платформі.

WindowsЗавантажити Flash Player для Windows

AndroidЗавантажити Adobe Flash для Android

Mac OS XЗавантажити Adobe Player для Mac OS

LinuxЗавантажити флеш-плеєр для Linux

Якщо вам потрібно завантажити FlashPlayer Uninstaller (утиліту для видалення плеєра від Адоб) — скористайтеся цією сторінкою.

Коментарі

  1. au……………………прослуховування………………………..як розплатитися за утиліту……………..

  2. нннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннг7нгамемпспмтосмптлквкпн6еш9к6еЕИРкжепмзх-юп-0ап0аавпркамавїргвінрганрвс-юапршщвавіпрпваавіфпівапівічапівівпрпрві.іуккевіфаепваіфваіавікеівкаепівеаеафакпецфацбеаьлекьлзелзцулщеекад0пввілз-жхвзлвдпр-=д-=удхїівпдщхїпвджпвхпрджхпрзважваджхївапрждхзпрджвс=півзщпрхпвсщзпрівхїапівівїх

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.