Adobe Flash Player

ezgif-3-d422256724

Adobe Flash Player — безкоштовний багатоплатформовий модуль, що представляє собою незамінний засіб для відтворення інтерактивного мультимедійного флеш-контенту (файлів FLV, SWF) в різних браузерах і на різних операційних системах. Флешплеєра дозволяє користувачеві переглядати веб-сайти, що містять на своїх сторінках відеоматеріали, анімацію, ігри, додатки і т. д.

На даному сайті ви можете ознайомитися з можливостями флеш-плеєра, завантажити його останні версії для різних платформ і браузерів, дізнатися як правильно його встановити і оновити, а також усунути можливі проблеми, що виникають в процесі його використання.

СКАЧАТИ ADOBE FLASH PLAYER
3D функції
Flash Player дозволяє запускати створені за технологією «флеш» 2D і 3D ігри. При цьому він використовує апаратне прискорення плат графіки і потужності OpenGL і DirectX.

Повноекранний режим
Можливість гри в режимі повного екрану з повною підтримкою клавіатури практично в будь-якому сучасному браузері (включаючи Chrome, Firefox і Internet Explorer) і операційній системі (Linux, Mac і Windows).

Підтримка мишки
Ігри та програми з підтримкою нескінченного скролінгу, визначення координат курсору мишки, правою і середньої кнопок мишки.

Відтворення відео та аудіо
Флеш плеєр дозволяє відтворювати HD відео і аудіо оброблене кодеками H.264, AAC і MP3. Використання апаратної оптимізації GPU і чіпсетів, що використовуються на різних платформах надає високу продуктивність відтворення відео.

Захист відео
Можливість надання захищеного відео використовуючи Access, що підтримує широкий спектр послуг (відео за запитом, живу трансляцію, підписка і електронні платежі).

Багатоядерна обробка
Вбудована високопродуктивна векторна графіка і відображення справжнього відео в форматі 1080p з підтримкою обробкою до чотирьох ядер процесора.