Як встановити Flash Player на Android

Багато користувачів гаджетів під керуванням операційної системи Android хотіли б (з тієї чи іншої причини) мати на своєму телефоні або планшеті можливість використовувати флеш-плеєр. На жаль, автори Flash Player і Android припинили (починаючи з версії Android 4.1 Jelly Bean) розробку і інтеграцію флеш-плеєра в цю популярну мобільну платформу.

Однак, якщо вам сильно потрібно встановити флеш-плеєр на Андроїд, все-ще залишаються деякі способи зробити це. Але майте на увазі — чим вище версія Android, тим складніше досягти на ньому нормальної роботи флеш-плеєра.

Примітка 1: Всі зазначені нижче маніпуляції ви робите на свій страх і ризик.

Примітка 2: Для інсталяції дистрибутивів не з плеймаркета потрібно дозволити в налаштуваннях вашого пристрою встановлення додатків з невідомих джерел. Як правило, система запропонує це сама при першому такому встановленні, але якщо цього не відбулося, то дозвольте встановлення в налаштуваннях пристрою (як правило, «Загальні»-> «Безпека»-> «Невідомі джерела»).

Встановлення флеш-плеєра на Android 2.x-4.x

Якщо на вашому пристрої встановлено Android версій 2.x, 3.х або 4.x (до 4.4) встановлення Flash Player не принесе багато клопоту. Вам потрібно лише скачати тут інсталятор для потрібної версії і встановити його. Для версій операційної системи 2.x-3.x, потрібно завантажити Flash Player версії 11.1.111.73, а для Android 4.x — версії 11.1.115.81.

При цьому потрібний вам контент буде відображатися у всіх підтримуваних браузерах. Штатний браузер підтримуватиме відтворення флеша в залежності від його версії, прошивки і налаштувань.

Встановлення флеш-плеєра на Android 4.4 і вище

Оскільки для цих версій Android підтримка плеєра була припинена, умільці створили модифіковану версію 11.1.115.81. Її теж можна завантажити на сторінці завантаження для цієї мобільної платформи.

На жаль, в стандартному браузері флеш-плеєр після цього не запрацює, але ви можете використовувати інші інтернет-навігатори (UC Browser, Dolphin Browser, Mozilla Firefox). Хоча і з ними також доведеться повозитися — в залежності від версії Андроїда і браузера, налаштування відображення флеш-контенту може зайняти від декількох секунд до десятків хвилин і більше.

Так, наприклад, в Dolphin Browser потрібно буде зайти в стандартні налаштування і увімкнути там Dolphin Jetpack. Також потрібно увімкнути пукнт «Flash Player» в розділі «Веб-вміст».

Dolphin Browser

Також можна завантажити і встановити спеціальні браузери (Puffin Web Browser, Photon Flash Player & Browser), які обробляють флеш-контент на віддалених серверах. Для багатьох користувачів такий варіант буде оптимальним — підтримка флеша в таких програмах досить хороша, а навантаження на систему мінімальне.

У Chromium-браузерах (Google Chrome, Яндекс.Браузер, Опера і т. d.) починаючи з Android 4.1 флеш не працює.

Коментарі

  1. скачав на андроїд 2.2.1 а при установці пише (додаток не встановлено) і так постійно,що робити?

  2. у мене старенький андроїд LG E400 2.3.6 який
    Flash Player можна встановити для даної версії ?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов’язкові поля позначено *