Як оновити Adobe Flash Player

Час від часу Adobe Flash Player потребує оновлення. Як правило, оповіщення про це з'являється після виходу нової стабільної версії (якщо це дозволено в налаштуваннях флеш-плеєра). Також повідомлення про оновлення можуть з'являтися при необхідності оновлення версії Flash Player для якогось додатку або веб-сайту.

Використання застарілої версії програвача флеш, крім неможливості використання деяких додатків, ігр та веб-сайтів, може значно знизити безпеку вашого комп'ютера. Тому завжди потрібно намагатися підтримувати флеш-плеєр в актуальному стані.

Дивіться також "Що робити коли Adobe Flash Player застарів»

Для того, щоб оновити Flash Player до останньої версії скористайтеся нашим сайтом. А точніше — цієї його сторінкою. На ній ви знайдете посилання на завантаження останніх офіційних версій плеєра. Після завантаження потрібного вам дистрибутива, запустіть його і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Візьміть до уваги те, що іноді буде корисним повністю видалити флеш-плеєр перед встановленням його нової версії. Правильно зробити це допоможе Adobe Flash Player Uninstaller.

Завантажити останню версію Adobe Flash Player

Коментарі

  1. Беда, не работает ноутбук, появилась лининия на дисплее, белая, мешает работать. Что делать?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.