Що робити коли Adobe Flash Player застарів

Іноді при роботі на комп'ютері або під час навігації по різним веб-сайтам у багатьох користувачів ПК або мобільних пристроїв з'являється напис про те, що «Adobe Flash Player застарів». Цікаво, що повідомлення це може виглядати по різному. Його може видати сам Flash Player (як з системного трея так і на якомусь веб-сайті), про необхідність поновлення флеш-плеєра може нагадати антивірус, запросити останню версію плагіна для браузера може якийсь онлайн-плеєр…

Також дуже часто можна зустріти повідомлення про необхідність поновлення Flash Player створене шкідливими скриптами або програмами. Після завантаження та встановлення такого «оновлення» на комп'ютер або мобільний пристрій користувача може бути встановлений вірус або інше шкідливе ПЗ.

В будь-якому випадку, щоб не попастися на «розводняк» хакерів та інших вірусоробників, не варто бездумно тиснути на кнопку «Оновити». Ми радимо вам закрити вікно або повідомлення про необхідність поновлення Flash Player і завантажити його з цієї сторінки. Там ви знайдете посилання на сторінки завантаження флеш-плеєра для різних систем і браузерів. При цьому, всі посилання для завантаження ведуть на останні версії плеєра викладені на офіційному сайті Adobe.

Після встановлення потрібної версії повідомлення про необхідність поновлення Adobe Flash Player повинні зникнути. Якщо це не відбувається, значить вони (повідомлення) є помилковим або підробленим.

Коментарі

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікований.